top of page

HAKKIMIZDA

Fairline-1A.jpg

Enis Yachting olarak Denizciliğin bir kültür, tecrübe ve yaşam biçimi olduğuna inanıyoruz ve sektördeki tecrübemizle , teknolojik gelişmeleri takip ederek denizcilik sektörünü daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Enis Yachting olarak Yaptığımız çalışmalarımızın her zaman arkasında duruyor ve garantisini veriyoruz. Yat bakımı ve onarımları, teknenizin boya işlemleri, makine ve elektrik teknik servisleri konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize saygılı, dürüst ve kaliteli hizmet vermek için uğraşıyoruz sizin için en uygun yatı buluyor ekspertizinden transferine kadar bütün işlemlerinizle ilgileniyoruz sizlerin memnuniyeti bizler için önemli. 

Misyonumuz: sektördeki dağınıklığı bir araya toplayarak yatınızla ilgili tüm isteklerinizi eksiklerinizi tek bir firma altından yönetmek. 

Vizyonumuz: Denizcilik sektörünü deniz örf ve adetlerine uygun bir şekilde ileriye götürmek ve her insanımıza denizi sevdirmeye ve tekne sahibi olmasına vesile olmak.

Ekibimizle Tanışın 
59f38780-6848-4828-a341-56ae1883a46c_edited.jpg
IMG_6835.heic
Mustafa Arslan
Enis Arslan

Denizcilik hayatına erken yaşta başlamış, balıkçılıktan başlayarak yatçılık, yat kaptanlığı, yat brokerlığı,tekne bakım ve onarımda sektörün her dalında bulunmuş ve 1 Haziran 2020'de Enis Yachting'i kurmuştur.

Çeşme Ulusoy Denizcilik Lisesi Ve Ege Üniversitesi Deniz Ulaştırma Ve İşletme bölümünü derece ile bitirip stajlarını ve mesleki tecrübesini aldıktan sonra ekibimize katılmıştır.

Meet the Team
bottom of page